قاطی پاتی

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به قاطی پاتی بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف قاطی پاتی این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer تور کيش

تور کيش به طور کلي شامل: رزرو هتل، بليط رفت و برگشت مي باشد اما بعضي از آژانس ها خدماتي مانند: رزرو رستوران و تفريحات را هم ارائه مي دهند.


تور کيش


راحت ترين راه براي سفر به کيش


به دليل مسافت طولاني و برخي مشکلات راحت ترين راه براي سفر به اين جزيره از طريق هواپيما مي باشد. براي تهيه بليط هواپيما مي توانيد به آژانس هاي مختلفي که در شهرتان مي باشد مراجعه کنيد.


بهترين زمان براي سفر به اين جزيره از نظر آب و هوا


در فصل بهار و تابستان آب و هواي کيش مرطوب و گرم مي باشد و در فصل پاييز و زمستان آب و هوا خنک تر مي باشد. اما دقت داشته باشيد که در فصل تابستان جشنواره و تخفيفات زيادي مي گذارند ولي در فصل زمستان به دليل آب و هواي مطبوع اين جزيره بسيار شلوغ و هزينه ها بيشتر مي شود.


تور کيش


وسط هفته را براي مسافرت با تور انتخاب کنيد


اگر کارمند، دانشجو يا محصل نيستيد وسط هفته را براي سفر انتخاب کنيد، زيرا اکثرا به دليل کار و تحصيل آخر هفته را براي سفر به اين جزيره انتخاب مي کنند و در وسط هفته قيمت تور ها مناسب تر و جزيره خلوت تر مي باشد.


سفري با قيمت مناسب


در بعضي از ماه هاي سال آژانس ها پکيج هاي سفري با قيمت مناسب ارائه مي کنند که مي توانيد از بين اين پکيج ها با توجه به قيمت آنها انتخاب کنيد.


در خريد تور مورد نظر تعلل نکنيد


اگر در زمان و مناسبت خاصي مي خواهيد در کيش حضور داشته باشيد حتما از چندين هفته و يا حتي چند ماه قبل تور مورد نظرتان را رزرو کنيد، زيرا در نزديک ايام تعطيلي يا مناسبت هاي خاص قيمت تور ها افزايش مي يابد.


چنانچه زمان خاصي را در نظر نگرفته ايد در خريد تور ها عجله نکنيد و مي توانيد در زمان جشنواره ها و ارائه پکيج هاي تخفيفي تور مورد نظرتان را انتخاب کنيد.


تور کيش


تهيه بليط تفريحات در کيش


در ابتدا در مورد تفريحات آبي و غير آبي موجود در جزيره تحقيق کنيد و بعد از آن براي تفريحاتي که دوست داريد برنامه ريزي کرده و سپس اقدام به رزرو خريد اين بليط ها کنيد.


اقامت با هزينه ي پايين و مناسب


در کيش براي هر نوع سليقه و بودجه اي اقامتگاه و هتل هاي زيادي در نظر گرفته شده که باعث رضايت هر کسي مي شود. در اين جزيره انواع هتل هاي لوکس و خاص تا هتل هاي معمولي با خدمات مناسب و هزينه ي پايين تر وجود دارد. همچنين وجود سوئيت هايي مناسب و زيبا در نزديکي مراکز خريد و تفريحي باعث رضايت بسياري از گردشگران شده است. اما قبل از رزرو هتل يا سوئيت مورد نظر در مورد امکانات و خدمات موجود در آنجا اطلاعات کافي کسب کنيد تا از بروز هر گونه مشکلي جلوگيري شود.


نتيجه گيري: تور براي کساني که دوست دارند در وقتشان صرفه جويي شده و زودتر به کيش برسند و به راحتي از جاهاي تفريحي و تاريخي ديدن کنند بسيار مناسب مي باشد.

کلمات کلیدی: مي ,تور ,ها ,جزيره ,مورد ,کيش ,مي باشد ,براي سفر ,اين جزيره ,سفر به ,وسط هفته ,به اين جزيره ,مي باشد اما ,راحت ترين راه ,ترين راه براي

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up